شما می‌توانید با همکاری مادی در پروژه ها همکاری داوطلبانه در بخش آموزش و مشاوره همکاری داوطلبانه در سایر بخش ها به ما کمک کنید.

بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان به عنوان یک سازمان مردم نهاد همواره به حمایت مادی و معنوی علاقمندان به موضوع کارآفرینی و کسب و کار جهت توسعه و ترویج اهداف خود نیاز دارد.

ممکن است بسیاری از شما عزیزان با علاقه ای که به موضوع فعالیت های بنیاد دارید تمایل داشته باشید در زمینه های مختلف با بنیاد همکاری کنید.در ادامه زمینه های همکاری با بنیاد خدمت شما معرفی میشود:


بسیاری از پروژه های که بنیاد در مناطق محروم همچون حاشیه نشین های زاهدان انجام میدهد متکی به کمک های مالی همراهان همیشگی این بنیاد است. شما می توانید کمک های نقدی خود را از طریق واریز وجوه به حساب بانکی و یا شماره کارت بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان اهدا نمایید.
همراه گرامی! خواهشمند است پس از واریز کمک های خود به شماره حساب وکارت بنیاد،‌فیش بانکی را از طریق نمابر به شماره 88503795 با ذکر مشخصات دقیق اهدا کننده شامل نام، نام خانوادگی، تلفن تماس و در صورت تمایل نوع استفاده از مبلغ پرداختی بادرج بر روی فیش بانکی یا کپی آن ارسال نمایید و یا از طریق تماس با شماره های 88514518 الی 20 مراتب را به اطلاع همکاران (سرکار خانم بهرامی) برسانید.
شماره حساب: 1-3148278-850-147 بانک اقتصادنوین، شعبه اسفندیار به نام «بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان»
شماره کارت: 6274121940003692

آموزش و مشاوره مدیریتی و کسب و کار به جوانانی که در آستانه تاسیس کسب و کار خود هستند می¬تواند موفقیت آنان را در ادامه راه تضمین کند. به همین منظور هسته¬ای از مشاورین با تجربه و صاحبان کسب و کار تشکیل شده، بخش های که میتوانید در آن به مشاروه و آموزش بپردازید شامل بخش های زیر است:
طرح کسب و کار(BP)
بازاریابی
مدیریت منابع مالی
سایر
در صورت تمایل به همکاری در حوزه های بالا با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید: 88514518 الی 20(خانم قربانی)

انجام فعالیت های گرافیکی(همچون طراحی پوستر،طراحی بروشور و..)
تسهیل گری در مناطق محروم
طراحی موشن گرافی
ساخت کلیپ های کوتاه از فعالیت های بنیاد
عکس برداری و فیلم برداری از پروژه ها و فعالیت های بنیاد و...
در صورت تمایل به همکاری در حوزه های بالا با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید: 88514518 الی 20(خانم قربانی)