شما هم دعوتید

شما هم دعوتید

دوست گرامی و همراه

بطوریکه میدانید بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان در راستای ترویج و اشاعه فرهنگ کارآفرینی در نسل جوان، طرحهایی را برای ترغیب آنان بویژه در مناطق کمتر توسعه یافته و یا اقشار کمتر برخوردار از منابع، با همیاری شما به اجرا گذاشته است.
اینک طرح "مسیرکسب و کار من" که فاز نخست آن با همکاری معاونت امور زنان و خانواده در کلیه استانهای کشور برگزار شده، به اتمام رسیده است و بالغ بر 700 نفر از جوانان شرکت کننده در آن آماده ورود به عرصه کسب و کار هستند.
چنین پنداشتیم که در جمع جوانان و با همراهی شما، بهتر میتوانیم ایده های آنان را نظاره کنیم و در شرایط پرچالش کنونی به راه های مناسب تری برای تحقق آن دست یابیم، شوق شان را دریابیم و با کلامی، نظری، قدمی، مشورتی و همگامی هایی، یاری شان کنیم.
نشستی برای این منظور ترتیب دادیم و مشتاقانه منتظر حضور گرم تان هستیم. دوستانی چون رخشان بنی اعتماد (فیلمساز)، دکتر پرویز عقیلی (مدیرعامل بانک خاورمیانه)، شیرین پارسی (کارآفرین) و دکتر معصومه ابتکار (معاون امور زنان و خانواده) در این نشست همراهمان هستند.
موجب امتنان است تا دعوت ما را بپذیرید و از این بابت صمیمانه سپاسگزاریم.

📣📣📣زمان: چهارشنبه 28 آذرماه 1397- شروع برنامه: ساعت 15- پایان برنامه: ساعت 18
📣📣📣مکان: خیابان طالقانی، جنب سینما فلسطین، خیابان شهید برادران مظفر، پلاک 86، سالن همایش "حامیان جامعه مدنی"

📣📣"لطفا مراتب حضور خود را از طریق پیامک به شماره پیامکی بنیاد(09377724210) و یا با شماره تلفن 20-88514518 (بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان) اعلام فرمایید."

این نوشته را به اشتراک بگذارید: